آشنایی با عسل لاویچ

مقدمه:

عسل لاویچ یکی از پر افتخار ترین و بهترین عسل های ایران و جهان است. این مجموعه با افتخار در طول دهه ها فعالیت توانسته در خدمت علاقه مندان به خرید عسل در ایران باشد.

خرید عسل یک بخش جدایی ناپذیر از زندگی ما انسان هاست. پس چه بهتر که در خرید و مصرف آن و همچنین محصولات جانبی، کاملا دقت و توجه کنیم بطوری که بهترین عسل را انتخاب و به این ترتیب به سلامت خود و اعضای خانواده تا حد امکان کمک کنیم.

اما شاید بپرسید که چرا عسل لاویچ؟ تاریخچه این نوع عسل از چه زمانی آغاز شده؟

تاریخچه:

تاریخچه عسل لاویچ بطور خلاصه و مختصر و مفید در صفحه مربوطه توضیح داده شده اما جهت آشنایی هر چه بیشتر و بهتر شما علاقه مندان به خرید عسل لاویچ و سایر محصولا ما، در این مقاله تلاش داریم تا سرگذشت این برند درجه یک و معتبر عسل ایرانی را به شما هموطنان گرامی توضیح دهیم.

بنیانگذار این مجموعه آقای علی حیدری بودند که ایشان در سال 1330 و زیر نظر پدرشان فعالیت زنبورداری را شروع کردند.

ایشان در آن سالها با تلاش و کوشش زیاد توانستند ضمن پیشرفت در کار در سال 1344 خورشیدی، شرکت زنبور عسل ایران را جهت واردات لوازم تخصصی زنبورداری در ایران و همچنین نژادهای اصلاح شده زنبورهای عسل و ملکه های آنها را جهت توسعه هر چه بیشتر و بهتر زنبورداری و تولید عسل حرفه ای در ایران تاسیس کردند.

تاریخچه عسل لاویچ
تاریخچه عسل لاویچ

این شرکت در آن زمان نمایندگی شرکتهای معروف York و Dadant را به عهده داشت.

تا اینکه در سال 1354 خورشیدی نام این شرکت به “زنبور عسل لاویچ” تغییر پیدا کرد و حتی کاربری جدیدی نیز به این مجموعه اضافه شد که ارائه عسل ارگانیک بود. با توجه به اهمیت عسل ارگانیک و همچنین فواید دارویی آن برای سلامت بدن.

از آن زمان تاکنون مجموعه عسل لاویچ تلاش داشته تا با عرضه بهترین محصولات جهت خدمت به کشورمان در این عرصه، از جمله عسل وحشی، عسل شهد و سایر محصولات دیگر در خدمت مشتریان خود و همچنین علاقه مندان به خرید عسل درجه یک و یا عسل طبیعی باشد.

جدیدترین محصولات ما را می توانید همیشه در بخش فروشگاه عسل لاویچ مشاهده و در صورت تمایل جهت سفارش و یا خرید از نمایندگی ها ما اقدام کنید.

به بالای صفحه بردن